شرایط و نحوه سوددهی دستگاه خودپرداز—-بهترین فرصت و روش سرمایه گذاری

 

 

شرایط و نحوه سوددهی دستگاه خودپرداز : طبق دستور العمل بانک مرکزی مبالغ نقدی ۱٫۱% ازکل پول استفاده شده در یک ماه که ۶۰درصد به حساب صاحب دستگاه و ۴۰ درصد به حساب بانک عامل واریز می شود. مثال روزانه مبلغ ۱۰میلیون تومان برداشت وجه داشته باشین درماه نزدیک به ۲ میلیون کارمزد میشود.

برای تراکنش های غیر نقدی مبلغ ثابت تعلق میگیرد: برای موجودی ۵۰ تومان , کارت به کارت ۳۰۰ تومان , شارژ یک درصد , پرداخت قبض حداقل ۱۵۰ تومان بصورت تعداد حساب میشود.که بطورمیانگین پانصدهزارتومانی کارمزد میشود.

پرداخت سود ماهانه بر اساس قرارداد بدون قید و شرط در پنج روز اول هر ماه بدون کسر هیچ هزینه ای به حساب صاحب دستگاه واریز میشود. قرارداد بصورت مستقیما بین مشتری و نماینده بانک عامل بسته میشود. جا به جایی و فروش دستگاه مشکلی و ممنوعیتی ندارد .
ملزومات دستگاه : چاه ارت , یو پی اس , خط تلفن , اینترنت , برق تکفاز می باشد که برعهده مشتری می باشد. مصرف برق پایین و هزینه تلفن و اشغالی خط ندارد.

واگذاری و فروش دستگاه خودپرداز یا ATM بانکی به اشخاص حقیقی با کارمزد مصوب طبق مصوبه بانک مرکزی برای بانکهای عضو شتاب

ایمن ترین و بی دردسرترین روش سرمایه گذاری که سرمایه شما نزد خودتان خواهد بود سرمایه گذاری در زمینه تجارت الکترونیک و درحقیقت خرید دستگاه خودپرداز بانکی خواهد بود.

با هماهنگی قبلی و با امضای قرارداد رسمی فی مابین شرکت و متقاضی حقیقی و یا حقوقی و همچنین عقد قرارداد رسمی و محرمانه سوئیچ با بانک عامل با یک پروسه مشخص شده در قرارداد دستگاه با سوئیچ اتصال به بانک در محل دلخواه شما نصب و آماده بهره برداری میگردد.
این دستگاهها کاملا بصورت شخصی بوده
شما به تنهایی مالک دستگاه میباشید، یعنی این دستگاهها نیز به مانند یک خودرو دارای مالکیت شخصی بوده و طرف قرارداد شما مستقیما با سرپرستی بانک عامل خواهد بود.

از زمان عقد قرارداد و پرداخت هزینه حداکثر بعد از چهارده روز کاری دستگها شما نصب و راه اندازی خواهد شد و در این فاصله همزمان بابسته شدن قرارداد رسمی بانک منتخب، اقدامات لازم نسبت به فضاسازی و ملزومات مربوط به محل نصب دستگاه توسط تیم فنی و کاملا حرفه ای شرکت مربوطه صورت میپذیرد.

حتی اگر شما محلی برای قراردادن دستگاه ATM ندارید و از سرمایه کافی برخوردار هستید میتوانید با عقد قرارداد اجاره نامه جداگانه ای از محلهایی استفاده نمایید که در اینصورت شما بابت استفاده از فضای تجاری که در اختیار دارید ماهیانه اجاره بهایی را پرداخت مینمایید که معمولا بسته به محل از صد تا ششصد خواهد بود.

این کار میتواند بعنوان یک شغل پردرآمد محسوب گردد و یا درآمدی بسیارعالی در کنار کسب وکاری که دارید و حتی برای افراد بازنشسته نیز پیشنهاد میگردد که بدنبال یک سرمایه گذاری بی دردسر و پرسود میگردند.

شما بسته به سرمایه گذاری روزانه و یا یک روز درمیان کمتر از یکساعت زمان می‌گذارید.

سرمایه گذاری شما بشرح ذیل در دو بخش میباشد
یک بخش مربوط به خرید دستگاه و ملزومات آن که سرمایه ساکن شما میباشد که بستگی به برند و مدل انتخابی شما دارد.
بخش دوم سرمایه ایست که به عنوان وجه درگردش شما محسوب میگردد که درون دستگاه قرار گرفته و گردش مالی شما را ایجاد مینماید.
به این شکل که پول گذاری اولیه به عهده کارفرمای دستگاه که شما هستید میباشد بدین شکل که وجه خروجی مجددا به حساب شخصی خودتان واریز میگردد و مجددا توسط شما دستگاه شارژ میگردد و مقدارش بنا به سرمایه شما و کشش منطقه میباشد. حتی اگر روی این مبلغ محدودیت داشته باشید میتوانید کارمزد چندماه را اضافه نمایید تا کارمزد ماههای بعدتان بیشتر گردد. که البته نحوه محاسبه کارمزدها نیز در مبحث دیگری ذکر گردید.

لازم بذکر است بابت تمامی تراکنشهایی که با دستگاه صورت میگیرد اعم از وجه خروجی، کارت به کارت، پرداخت قبوض، موجودی و شارژ کارمزدهای تعریف شده ای که مصوب بانک مرکزی و شبکه شتاب میباشد از سوی بانک عامل به دارنده دستگاه پرداخت میگردد که آنهم در مبحثی دیگر خدمتتان ارائه میگردد.

کلام آخر: این کار جزء معدود کارهاییست که میتوان ماهیانه بیش از ده درصد سرمایه را سود دریافت نمود ونیز تمامی سرمایه شما نزد خودتان میباشد . همچنین جهت ارتقاء و یا فروش هرگاه که اراده نمایید بمانند یک خودرو قابل واگذاری و نقد میباشد.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست